Misja Firmy

Duże inwestycje w zasoby ludzkie oraz ciągłe próby w zakresie alternatywnych materiałów i nowych technologii, prowadzone w celu osiągnięcia doskonałej równowagi pod względem wydajności energetycznej i estetyki.  


Dzięki wprowadzeniu grzejników przypominających bardziej elementy architektoniczne niż części instalacji, Tubes zrewolucjonizowała tradycyjną koncepcję ogrzewania, przez co grają one wiodącą rolę w wystroju wnętrz, a ich funkcja nie ogranicza się tylko do spełniania wymogów grzewczych.

Historia i filozofia

Firma Tubes Radiatori powstała w 1994 roku na bazie trzydziestoletniego doświadczenia, które jej założyciele zdobyli w obszarze instalacji hydraulicznych i grzewczych. Firma w krótkim czasie stała się znana z produkcji grzejników i suszarek do ręczników, wzbogaconych o dodatkowe wartości dzięki designowi i technologii.

Istotą naszej filozofii jest pragnienie tworzenia produktów o unikalnych cechach, skierowanych do wymagających klientów, którzy doceniają doskonałe wzornictwo i jakość oraz oszczędność energetyczną. Tubes jest w stanie zaspokoić te potrzeby, oferując elementy grzewcze, których aspekty estetyczne i techniczne podkreślają styl i funkcjonalność każdego wystroju wnętrz.

Cykl produkcji

Cały proces produkcji odbywa się w pierwotnej lokalizacji w Resanie (prowincja Treviso), w sercu regionu przemysłowego w północno-wschodnich Włoszech. Zakład firmy, obejmujący nową halę produkcyjną, zajmuje obszar 18 000 metrów kwadratowych, z czego 10 000 przeznaczonych jest pod budynki.

Chociaż firma poczyniła ogromne inwestycje w automatyzację produkcji i oprogramowanie, w dalszym ciągu polega na pracy człowieka, w szczególności na etapie wykończenia produktów. Obecnie firma zatrudnia 65 pracowników i posiada sieć dystrybucji we Włoszech oraz na głównych rynkach Europy.