1/2

Addon Tubes w dossier grzejników dekoracyjnych

Czas na wnętrze 11.2014

 

Autorka tekstu Karolina Jaworska – Dudziuk zachęca do wyboru grzejników aranżujących wnętrza: „ Modne stają się grzejniki w intensywnych barwach, o finezyjnych kształtach oraz sporych gabarytach. Nie chowajcie grzejników w kącie, postawcie na nowe modele, a odmienią wasze mieszkania!.” Takim grzejnikiem jest Addon Tubes czy Soho Bathroom Tubes. Addon aranżuje wnętrze, jest przestrzenną dekoracją ściany lub przepierzeniem. Soho to elegancki, prosty i nowoczesny grzejnik nawiązujący stylem do tradycyjnych grzejników. Warto się zainspirować!

1/2

Finezyjne ciepło Trame i urzekająca prostota drabiny Scaletta

Dom&Wnętrze 11.2014

 

„Kto by pomyślał, że drabina, fnezyjny ornament czy funkcjonalny barek to nowoczesne wersje poczciwego kaloryfera? Dzisiejsze grzejniki nie tylko dają ciepło, ale zaskakują innowacyjną technologią i coraz bardziej niezwykłą formą. „ – napisała Joanna Kornecka ilustrując swoją tezę wyborem zdjęć Tubes: modelu Scaletta i modelu Trame. Dobry wybór!

1/2

Addon na podium!

Villa 10.2014

 

„Urządzając mieszkanie warto poświęcić trochę czasu na wybór grzejnika. Może on bowiem stać się ozdobą naszego salonu lub sypialni” przeczytamy w artykule Alicji Kochanowskiej „Grzejniki na podium”. Na pierwszym miejscu zobaczymy grzejnik Addon. Bo mając taki grzejnik na ścianie, jest czym się pochwalić.